Çanakkale Kutlu İnşaat olarak 1971' de girdiğimiz inşaat sektöründe bugüne kadar birçok projeyi tamamlayıp, satış sonrasında da yasal yönetmeliklere daha girmeden yıllar öncesinde 5 yıl garanti verebilmenin gururuyla bugüne kadar sektör liderlerinde ki yerimizi muhafaza ettik.
2015 yılında Çanakkale'de 300' den fazla maliki bulunan 54 evler sitesindeki kişilerle bize duydukları güven sayesinde 1 ay gibi kısa bir sürede tek tek anlaşarak ilk kentsel dönüşümü BARBAROS HAYRETTİN PAŞA sitesini yaptık ve modern ve kullanışlı dairelerini teslim ederek kentsel dönüşümde Çanakkale' de öncü olduk.
Yine ülkemizin geçtiği sıkıntılı günlerde kimsenin cesaret edemeyeceği bir zamanda Türkiye'nin ilk 10 sıralamasına giren 2236 kişilik öğrenci yurdunu tamamladık.
Çanakkale' de ilkleri yapabilmenin gururu ve özgüveni ile şimdide bir ilk olarak Çanakkale'mize yabancı yatrımcı getirerek bir ilke daha imzamızı atıyoruz. VİSTA APART PREMİUM projemiz konsept ve vizyonu ile yine Çanakkale' de bir ilk olacaktır.