top of page
3.png
logoeco.png

• Şehirden uzaklaşmadan doğanın içerisinde konforlu yaşam 

Müstakil villa, ikiz villa, sıra villalar arasından farklı villa tipleriyle yaşantınıza en uygun seçim


• Proje alanında bulunan ağaçların projeye dahil edildiği, doğanın etrafına inşa edilen bir yaşam alanı

• Çanakkale'nin temiz havası eşliğinde yorgunluğunu atabileceğiniz havuz başı kafesi


• Villanızın bahçesi haricinde 25 m² hobi bahçenizde yoğun iş gününün stresini toprakla üzerinizden atabilme şansı

• Ailenizle keyifli vakit geçirirken ayrıca sporunuzu yapabilme imkanı sağlayan açık yüzme havuzu

Vista Eco Forest sizlere doğanın içinde, yeni bir yaşam alanı sunuyor. Çanakkale-İzmir karayolunun yedinci kilometresinde bulunan Çınarlı Mevki içindeki konumuyla sizi şehirden değil, şehrin stresinden uzaklaştıracak. Çanakkale’de yaşam, Vista Eco Forest ile daha konforlu, daha sakin, daha yeşil.

 

Ormanın kalbinde 22.000 metrekare alan üzerine, 104 adet 124 metrekareden 200 metrekareye kadar arzunuza göre seçebileceğiniz 3+1 ve 4+1 bahçeli dubleks müstakil ev, ikiz villa, sıra villa ve havuz, market, kafe gibi sosyal alanlardan oluşan Vista Eco Forest sitesinin her detayı doğa içinde huzurla yaşamak için incelikle tasarlandı. 

 

Doğa ile iç içe yaşarken, konfor ve ihtiyaçlarınızı da yüksek kalitede size sunan Vista Eco Forest projesiyle hayal ettiğiniz huzurlu yaşamı bulacaksınız.

Ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz, sporunuzu yapabilme imkanı sağlayan, yazları 10 dakika uzağınızda bulunan Dardanos sahiline bir alternatif olan açık yüzme havuzu

Her villada, villanın bahçesi hariç, ekime uygun hazırlanmış minimum 25 metrekare hobi bahçesi ile kendi bahçenizden yetişen ürünlerle kurduğunuz sofralar çok yakın

Şehir Merkezi - 11 dakika

Hastane - 6 dakika

AVM - 9 dakika

Dardanos Sahil - 6 dakika

Vista Eco Forest sitesinden ne sürede ulaşırım?

Mobil proje kataloğumuzu indirmek ve proje temsilcimiz ile görüşebilmek için iletişim bilgileriniz ile formu doldurabilirsiniz.

İletişime Geçin

bottom of page