top of page

1971 yılında faaliyetlerine başlayan Çanakkale Kutlu İnşaat yarım asıra dayanan tecrübesi ile Çanakkale’ye hizmet vererek sektörün öncü ismi olmuştur. Çanakkale’de, Çanakkale ile çalış, Çanakkale kazansın; görüşüyle hareket ederek yerel firmalarla çalışmaya özen gösteren Çanakkale Kutlu İnşaat, kentin ticaret akışına katkıda bulunmakla birlikte istihdam da sağlamaktadır. Geçmişe dayanan tecrübesini, yenilikçi vizyonuyla harmanlayarak çağdaş hizmet anlayışı ilkesinde memnuniyet esaslı ilerlemektedir. 

     Hayata geçirdiği projelerle standartları belirleyen Çanakkale Kutlu İnşaat; Çanakkale’nin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Barbaros Hayrettin Paşa sitesi, ilk yabancı yatırımcılı Vista Premium Apart ve Türkiye genelinde ilk 10’a giren 2236 kişilik öğrenci yurdu gibi projelerle pek çok ilki Çanakkale’ye kazandırmış olmanın gururunu yaşamaktadır. 

     Çanakkale Kutlu İnşaat olarak ilk önceliğimiz insana saygılı, doğaya duyarlı yapılar tasarlamaktır; bu vizyon ile hayata geçirilen projelerde amacımız, sizlere hayal ettiğiniz yuvayı ve değer kazanan yatırımları sunmaktır. 

ÇANAKKALE
KUTLU
İNŞAAT

bottom of page