top of page
Çağdaş ve Tecrübede Kutlu İnşaat Anlayışı Çağdaş hizmet anlayışını, geçmişte edinilen tecrübelerle birleştiren Çanakkale Kutlu İnşaat, yenilikçi vizyonuyla ilerlemekte ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Projeleriyle standartları belirleyen firma, çağdaş hizmet anlayışını benimseyerek fark oluşturmayı hedeflemektedir. Barbaros Hayrettin Paşa sitesi gibi Çanakkale'nin ilk kentsel dönüşüm projesi, Vista Premium Apart gibi ilk yabancı yatırımcılı projeler ve Türkiye genelinde ilk 10'a giren 2236 kişilik öğrenci yurdu gibi pek çok ilki Çanakkale'ye kazandırmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Çanakkale Kutlu İnşaat olarak, önceliğimiz insana saygılı ve doğaya duyarlı yapılar tasarlamaktır. Bu vizyonla hayata geçirdiğimiz projelerde amacımız, size hayal ettiğiniz yuvayı ve değer kazanan yatırımları sunmaktır. Çanakkale Kutlu İnşaat, inşaat sektöründe liderliğini sürdürerek, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunma amacını benimsemektedir.

Çanakkale Kutlu İnşaat yine bir ilke imza atarak, Barbaros Hayrettin Paşa Evleri ile Çanakkale’nin ilk kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmiştir. Çanakkale’de 300’den fazla maliki bulunan 54 Evler Sitesi sakinlerinin Çanakkale Kutlu İnşaat adına duyduğu güven sayesinde, bir ay gibi kısa bir sürede anlaşma sağlanarak, çalışmalar başlamıştır. Deprem tehlikesi olan konutlar yıkılarak yerine; 17.500 metrekare kapalı alan üzerine deprem yönetmeliğine uygun, sosyal tesisli, çarşı konseptli, modern ve lüks bir site yapılandırılmış ve 2014 yılında sahiplerine teslim edilmiştir. Çanakkale Kutlu İnşaat’ın yapıdan çok insana değer verdiği her projesinde olduğu gibi Barbaros Hayrettin Paşa Evleri’nde de nefes alan, ferah ev konsepti ile kaliteli bir yaşam alanı sağlanmıştır. 

çarşı konsepti

İhtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabileceğiniz sosyal alan ve çarşı konsepti

Merkezi konum

Şehrin merkezinden her yere hızlı ulaşım imkanı

güvenilir yapı

Deprem yönetmeliğine uygun yapılan sağlam binalar

Çağdaş hizmet anlayışını, geçmişte edinilen tecrübelerle birleştiren Çanakkale Kutlu İnşaat, yenilikçi vizyonuyla ilerlemekte ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Projeleriyle standartları belirleyen firma, çağdaş hizmet anlayışını benimseyerek fark oluşturmayı hedeflemektedir. Barbaros Hayrettin Paşa sitesi gibi Çanakkale'nin ilk kentsel dönüşüm projesi, Vista Premium Apart gibi ilk yabancı yatırımcılı projeler ve Türkiye genelinde ilk 10'a giren 2236 kişilik öğrenci yurdu gibi pek çok ilki Çanakkale'ye kazandırmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Çanakkale’de prestijli ve güvenli yapılara imza atan Kutlu İnşaat, öğrencilere evlerindeki konforu sunma amacıyla; son yönetmeliklere uygun, standartları belirleyen öğrenci yurdu projesini hayata geçirmiştir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan 17 dönüm arsa üzerinde inşaası tamamlanan yurt, öğrencilere fakülte, avm, hastane gibi şehir noktalarına ulaşım kolaylığı sağlarken, şehrin tepe noktasında oluşuyla da eşsiz bir manzaraya sahiptir. 35.000 metrekare kapalı alana sahip 2336 kişilik öğrenci yurdu, sosyal donatılarla donatılmış ve öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Öğrencilerin kullanımı için en ufak ayrıntılar düşünülerek projelendirilen yurt, son kalite ekipmanlar ve modern çizgiler birleştirilerek yapılmıştır. Öğrenci yurdu 2017 yılında teslim edilmiş ve öğrencilerin kullanımına açılmıştır.

2336 kişilik kapasite

17 dönüm arsa üzerine yapılmış 35.000 metrekare kapalı alan

Ulaşım kolaylığı

Şehir merkezine kolay ulaşım imkanı

Sosyal donatılar

Öğrencilerin konaklamasını daha keyifli ve konforlu hale getirecek donatılar

BARBAROS
YURT
Çanakkale Kutlu İnşaat olarak, önceliğimiz insana saygılı ve doğaya duyarlı yapılar tasarlamaktır. Bu vizyonla hayata geçirdiğimiz projelerde amacımız, size hayal ettiğiniz yuvayı ve değer kazanan yatırımları sunmaktır. Çanakkale Kutlu İnşaat, inşaat sektöründe liderliğini sürdürerek, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunma amacını benimsemektedir.

Nefes alan ev söylemiyle projelendirilen Park Palace Esenler, Esenler mahallesi 60 metrelik yolun tam merkezinde, 70 dönümlük park alanının karşısında konumlanır; böylelikle sizlere, yeşillik içerisinde ferah ve estetik bir yaşam alanı sunar.  4000 metrekare alan üzerine kurulmuş, 40 adet 3+1 daireden, 3520 metrekare yeşil alandan ve açık otoparktan oluşur. Sizin konforunuz ön planda tutularak tasarlanan projemizde, her daireye ait depolama alanı, kapalı ve açık otopark, misafir otoparkı ve 7/24 kayıt yapan güvenlik kameraları mevcuttur. Daire içlerinde TSE ve CE standartlarına uygun teknik ekipman kullanılmış olup, daire içi duvarları ses yalıtımına uygun tasarlanarak her türlü ihtiyacınız düşünülmüştür. Hayatın içerisinde, yeşil alan özgürlüğü sunan Park Palace Esenler’in yapı taşıyıcı sistemi son deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. 

ESENLER

şehirde yeşil alan

3520 m² yeşil alana ek olarak 70 dönümlük park alanına komşu

kullanışlı tasarım

Ergonomik olması ön planda olarak tasarlanan her daireye ait ekstra depolama alanı

güvenlikli yapı

Yuvanızı daha güvenli kılan, 7/24 kayıt yapan güvenlik sistemi

*Görsellerimiz temsilidir, son hali malzeme tedariği sebebiyle değişkenlik gösterebilir

bottom of page